| XfashionX a întrebat:

Heyy am 15 ani,am nevoie de o recomandare voi ce ziceti,eu am culoarea ochilor verde deschis, este un altfel de verdee, si cce nuanta de creion de ochi mi sar potrivi? Fundoiii:X

Răspuns Câştigător
| ayearwithoutrain a răspuns:

Buna! Daca spui ca sunt un verde mai deschis ti-as recomanda un maro inchis, ca sa-i pui in evidenta.Ai putea incerca sa vezi cum arata un astlef de machias. Poti cauta imagini pe google cu "smokey eyes" denumirea machiajului sau chiar tutoriale pe youtube care te invata cum se face acest tip de machiajbig grin

1 răspuns:
| Dollicious a răspuns:

Si eu am ochii verzi, insa verde mai inchis si am incercat cu clasicul creion negru insa nu-mi sta prea bine.Incearca cu maro, mie imi sta destul de binewinking