| XfashionX a întrebat:

Heyy,am 15 ani,vreau sa va intreb daca am facut alegerea corecta,am culoarea ochilor verde(deschis),si ca nuanta la creionul de ochi am ales maroul inchis, este bine? dACA nu ce nuanta de creion de ochi mi-ar prinde pentru a mii face mai intensi? Funda+vot

12 răspunsuri:
| faaalyoana a răspuns:

Pai imi place combinatia: ochi verzi-dermatograf maro.
Poti incerca si alte nuante: negru, roz intens, verde deschis etc

| XfashionX explică (pentru faaalyoana):

ROZ? VERDE DESCHIS? doamne fereste,

| faaalyoana a răspuns (pentru XfashionX):

Du-te de aici!
Omul iti raspunde si tu o fc pe inteligenta. Daca erai asa isteata cum te crezi cautai pe www.google.ro si gaseai raspunsuri pe masura!
Nesemnificativa intrebarea si tu deasemeni la un loc!
Si sa stii ca chiar s potriveste roz inchis si verde deschis ( vezi k exista zeci nuante de verde ) la ochii verzi!
Stai in banca ta!

| XfashionX explică (pentru faaalyoana):

Tu ai fost atenta la intrebare? Sa mii faca mai intensi omule, verde deschis nu mii face mai intensi avand in vedere faptul ca si ochii mei sunt la fel, referitor la roz inchis (nu se potriveste cu ochii mei) Intrebarea nu este nesemnificativa, mai ales la categoria astawinking

| faaalyoana a răspuns (pentru XfashionX):

Http://www.fotodigital.ro/detaliufoto.php?foto=10183
Intra aici!
Uite tipa asta are ochii verzi, o cun si in realitate si crede-ma iti sta super!
E machiata cu verde

| adelolyta a răspuns:

Da este bine si iti recomand albastru inchis.

| DarkBlood32 a răspuns:

E bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este la moda si este destul de vie culoarea. Bravo! Ai facut bine.

| Mooonsure a răspuns:

Frate,toate intrebarile tale sunt legate de creioane de ochi. stai chill si naturala!

| XfashionX explică (pentru Mooonsure):

Frate! trebuie sa particip la un concurs de frumusete si ma tot interesez!

| Mooonsure a răspuns (pentru XfashionX):

Nu conteaza unde participi papusa, creionul nu se mai poarta!

| ByAnCa23 a răspuns:

Daca ai ochi verzi deschis culorile care ti scot in evidenta sunt violet, portocaliu, maro (asa cum ai folosit tu)si bineinteles negru.(culorile astea iti vor scoate ochi in evidenta):*