| XfashionX a întrebat:

Heyy,am 15 ani,culoarea ochilor mei este verde,cu ce nuanta de creion de ochi as putea sa ma dau ca sa mii faca mai intensi, fundita

1 răspuns:
| MalleusMaleficarum a răspuns:

"Eye-liner-ul: este de preferat sa folosesti eye-liner in nuante cat mai colorate si metalizate precum: verde electric, roz, violet sau ciocolatiu. Daca timpul nu-ti permite sau nu ai inspiratie poti folosi doar eye-liner in conturarea ochilor si va fi de ajuns pentru a avea un machiaj reusit."
Sursa: lecţiadestil.ro
http://lectiadestil.ro/......-irisului/