| DyDydee a întrebat:

Heyy, am pielea mai inchisa la culoare si cand ma bronzez, ma innegresc direct, intrebarea mea este: de cate sedinte am nevoie pentru a avea un ten ceva in genul? FUNDA, https://www.google.ro/......ps?/search

4 răspunsuri:
| capricc a răspuns:

Iti vei da seama treptat de cate sedinte e nevoie ca fiecare are pigmentul diferit, aparatul e diferit etc. O sa-ti dau un pont: te bronzezi diferit daca aplici creme speciale pentru solar, mult mai misto, ceva in nuanta pe care tu ti-o doresti. Problema e ca o crema costa cam cat o sedinta dar nah...

| DyDydee explică (pentru capricc):

Mersiiii de pont :*, de unde esti?

| capricc a răspuns (pentru DyDydee):

Bucuresti tongue

| DyDydee explică (pentru capricc):

happy