| Euics a întrebat:

Heyy.am si eu o intrebare : ce este mai bun dintre "Baton corector", "Pudra minerala" sau "Fondul de ten spuma" pentru a acoperi apr perfect? (Nu conteaza marca). dar daca doriti puteti sa'mi sp (firma si pretul daca se poate).big grin Msi Anticipatbig grin

Răspuns Câştigător
| FroddoLikesBlood a răspuns:

Buna.
Pai fondul de ten e cel mai bun iti pot recomanda fondul de ten pe care il folosesc si eu (De la Loreal, ti`l poti cumpara din Real (raionul de cosmetice)sau la orice magazin de acest gen, Dar marca Loreal e cea mai buna.Eu mi-am cumparat unul cu 57 ron,nu e atat de scump si nici nu iti poti cumpara ceva ieftin deoarece iti poate irita pelea etc.(ceea ce vreau sa spun este ca trebuie sa folosesti produse de calitate. Pudra nu folosesc de aceea nu mi pot da cu parerea,nu e o alegere buna iar batonul corector este si acela bun insa fondul de ten persista si e mult mai bun pentru a acoperi impuritatile,punctele negre, cicatrice, cosuri etc.
Consider si te fatuiesc sa folosesti acest fond de ten pe care ti l am recomandat.Firma e serioasa si de calitate.Succes!:*

| Euics explică (pentru FroddoLikesBlood):

Heyy daca imi poti da si un nume.gen : "True Match Roller "...happy.
mersi

| FroddoLikesBlood a răspuns (pentru Euics):

Pai am mai gasit unul bun pe care ti`l recomand:VicHi Normaderm Teint Fond de Ten si de la L`oreal poti folosi orece fel de ten (eu ti am zis ca firma e buna)deci orce fond de ten gasesti de la aceasta firma sunt foarte bune.Si cum spuneam sus si firma VicHi e bun iar acolo ti am dat un mic exemplu.

8 răspunsuri:
| FroddoLikesBlood a răspuns:

Funda?(nu sunt vanatoare de fundite insa consdier ca merit deoarece ti am dat un raspuns folositor si chiar am vrut sa te ajut, eu ti as sugera sa mi dai daca vrei funda dar asta ramane la latitudinea ta! Oricum bafta in gasirea fondului de ten dorit daca ai vrea sa iei in considerare parerea mea ok m `as bucura happy

| Euics explică (pentru FroddoLikesBlood):

tongue
Meriti big grin. oricum iti dadeamtongue. thinking msii mult:d

| FroddoLikesBlood a răspuns (pentru Euics):

Mersi,si daca mai ai nevoie de sfaturi te voi ajuta kiss

| afurisita a răspuns:

Fondul de ten spuma!

| LAYILA a răspuns:

Fond de ten de la yves rocher e f bun :-) acopera perfect si nici nu se cun ca il porti :-)

| 84738493 a răspuns:

Pudra minerala provoaca iritatii daca ai pielea sensibila...fondul de ten spuma...ne e tocmai cea mai buna alegere.eu cred ca cel mai bun e batonul corector.nu stiu sigur dar cred ca se gaseste si la avon.parca a fost odata si cred ca mai este.toate produsele de la avon sunt bune.pretul pe undeva pe la 10-20-30 lei.
Sper ca te-am ajutat
Pa-pa