| Blueberry10 a întrebat:

Fetelor, am si eu o intrebare: ce fel de fond de ten preferati?( baton, lichid, crema, spuma, crema-colorata, crema-pudra, pudra compacta sau pudra minerala compacta):* Funda

Răspuns Câştigător
| Clauditza21 a răspuns:

Eu il prefer pe cel lichid de la Vichy... e bun, se intinde foarte bine si se pastreaza multe ore de la aplicarehappy

9 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Crema. Mi se potriveste cel mai bine.big grin

| AndreeaDenisa0778 a răspuns:

Crema colorata si pudra compacta :d

| ninita a răspuns:

Baton. tu?

| sabilopod a răspuns:

Lichid de la miss sporty parca

| Logout a răspuns:

Crema big grin

| victorbold a răspuns:

Imi place intrebarea si am sa iti dau nota 10

| BuBu2403 a răspuns:

Cremasmug

| Bibik_7861 a răspuns:

Eu il prefer pe cel lichid de la Giordani Gold love struck

| deea_7018 a răspuns:

Eu prefer crema colorata.acopera fain si da o culoare ff tare.:*si apropo nu-s e vede nici un cos cu ea:*funda