| Niculescu_Claudiu_1999_XExN a întrebat:

Heyy! Am si eu o > problema, anume COSURILE. Am extrem de multe pe fata, mai precis frunte... am incercat tot felul de creme, sapun cu sulf etc etc etc si tot degeaba... ce recomandati? sad

Răspuns Câştigător
| AnnaaaMaria a răspuns:

Zineryt. pe mine m-a ajutat enorm

| Niculescu_Claudiu_1999_XExN explică (pentru AnnaaaMaria):

Cam in cat timp ai scapat de ele? vreau sa zic ca nu am 3-4... am mai multe d'alea micute care nu's coapte si se vede urat rau de tot...

| AnnaaaMaria a răspuns (pentru Niculescu_Claudiu_1999_XExN):

în 3-4 zile deja se vedeau rezultatele... cam de toate am scăpat în aproximativ o lună-două. nici eu nu aveam puține, merită să încerci. caută păreri pe net să vezi că e foarte mulțumită lumea în general

5 răspunsuri:
| TanteMarianne a răspuns:

Sa le lasi in pace. daca le deranjezi non-stop atunci va fi mai rau!

| AlinnaM a răspuns:

Pe mine m-a ajutat doar Dermatologul, la sfatul carui am inceput sa folosesc in anotimpul rece crema cu Brevoxyl, preparata in farmacie, alte creme pentru vara, dar nu m-apuc acum sa le enumar pe toate, suplimente cu Zinc NON STOP, si pentru indepartarea cicatricilor post acnice, in caz ca ai, peelinguri cu acizi de fructe la dermatolog.

| Niculescu_Claudiu_1999_XExN explică:

Acum incerc sapun cu sulf & mi s.a recomandat sa dau cu spray, se zice ca le.ar arde! stiti ceva?