| Puiutz a întrebat:

Heyy :).
As vrea sa va cer sfatul, mi-am facut programare la frizerita mea pe saptamana viitoare insa nu stiu exact cum sa ma tund... mi-ar placea o mica schimbare.
Am parul des, destul de lung - ajunge peste umeri si mi-a crescut bretonul deja si mi`e putin frica...nu stiu sa`mi fac iar breton sau nu :-S.
Am ceva de genul http://www.gossipcheck.com/blog/wp-content/uploads/2009/ 08/cheryl-cole2.jpg doar ca e mai lung putin :).
Imi puteti da niste sfaturi? Poze?
Orice :)
Multumesc :*

Răspuns Câştigător
| Psihologul a răspuns:

Cere-i si stilistei parerea. VA sti si ea ce sa iti spuna, nu?

1 răspuns: