| frumusika_2407 a întrebat:

Hi TPU! am parul lung peste umeri dar si bretonul este tot atat. ce as putea face cu el? cum sa mi-l tund ca sa fie altfel, o schimbare frumoasa la par fara breton scurt? merci funda!

Răspuns Câştigător
| Liviu a răspuns:

Lasal asabig grin Uni ar da orce sa aiba asa par ca al tauhappy
Scurteaza-l putin
Daca il vei taia probabil o sa iti para rau happy

7 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Onduleaza-l si lasa-ti parul desprins

| CarmenR a răspuns:

Http://www.karena.ro/......e_in_voga. Ai aici idei de coafuri cate iti doresti. Mult succes!

| aniiledha a răspuns:

Tzil poti face intr-o parte...

| hiigee a răspuns:

Depinde un pic si de forma fetei! daca ai fata ovala, iti poti face orice tip de breton! daca vrei o schimbare mai radicala, iti poti face breton drept dar lung(adica sa nu se vada sprancenele)avantajeaza multe fete!
daca nu vrei sa il tunzi, prinde-l in sus cu o clama sau prindeti-l intr-o parte... ti-l poti da si dupa ureche :].

| Sallatiny a răspuns:

Scurteaza-ti pretonul si fa-ti-l pe frunte, ar fi o schimbare frumoasa si din cate inteleg din descriere ai parul frumos, ti-ar sta bine. Funda?batting eyelashes

| Pufulete_4230 a răspuns:

Poti incerca un breton asimetric si gherute, la spate rotund. Ce zici?

| Alex_4319 a răspuns:

Tunde-te zero