| Here4u a întrebat:

Heyy! Buna seara! Mama m-a pus sa aleg pentru Pasti intre blugi si opinci. Noi nu prea avem bani, si trebuie sa ma hotarasc. Voi ce ati alege? Imi plac amandoua si, trebuie neaparat pana vineri sa ma hotarasc. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Elvena a răspuns:

Hmm, eu una as zice blugi, deoarece acestia se potrivesc oricarui outfit, fie el sport sau elegant, pe cand opincile, ei bine, ele nu prea merg cu sapca sau cu un hanorac, nu? Bine, acum depinde si de care ai mai mare nevoie sau care iti place mai mult din cele doua. Have fun shopping!

10 răspunsuri:
| CupCake97 a răspuns:

Blugi:*

| CristiDinBucuresti a răspuns:

M ai bine blugi, dar de ce trebuie opinci și nu pantofi cu toc. Că o domnișoară arată superb în tocuri nu în opinci.

| SaraJ a răspuns:

Aceeasi parere cu Dya

| Yoana a răspuns:

As alege blugii:d.

| DyaLove a răspuns:

Eu as alege blugi happy Dar tu esti cea care trebuie sa aleaga nu noi.

| DarkVillian a răspuns:

Amandoua merg blugi sunt confortabili dar si opinci sunt buni ca poti sa arati bine in ei.Eu te sfatuiesc sa alegi blugi!

| Iulici94 a răspuns:

Blugi :p

| EvelinEve a răspuns:

Si eu as alege blugii. happy

| SuRi a răspuns:

Eu as alege blugi. Pentru ca in casa stai imbracata, nu incaltata, dar este alegerea ta.

| Madalina102 a răspuns:

Eu aşi alege blugi, daca ai alti buni de ce sa-ti mai ei alti, daca nu opnici si daca ai si opinnci, trebuie sa te hotarasti nu eu aleg ci voi.