| ChocolateDroid a întrebat:

Heyy.
Cum vi se pare Bianca Dragusanu?
Sexy sau Falsa? Credeti ca are prea multe operatii estetice?

Răspuns Câştigător
| (๏̯͡๏ blue bijou a răspuns:

Pentru baieti e chiar sexy dar dupa parerea mea totae operatile alea au costat cevalaughing ca sunt suta la suta sigura ca nu ar arata ea asatongue...deci dupa parerea mea e si sexy dar mai mult e falsalaughing

14 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Foarte falsa. eu cred ca are botox. prea exagerate buzele!

| Lorelai a răspuns:

Mie mi se pare artificialabig grin Nu zic ca e urata, dar este foarte artifciala. Ai vazut cum arata inainte si cu arata acum? Nu cred ca ar fi ajuns unde este acum daca ramanea cum era inainte si nu isi mai facea atatea operatii estetice.

| Elena1234456 a răspuns:

Mi se pare o femeie foarte falsa.

| Floreenofficial a răspuns:

Nu stiu ce sa zic.nimeni nu poate sti daca are vreo operatie. thinking

| Ana a răspuns:

Zici ca e de plastic, la cate operatii estetice a facut. Daca at cand e machiata arata cum arata, dar s-o vezi demachiata laughing

| RoxiiSiAtat a răspuns:

De ce trebuie sa dezbatem subiecte de genu?
Uite asa ajung vedete toate "pitipoancele"

| Miha a răspuns:

Falsa la cate operati are pe eastraight facepacat ca, catalin botezatu i-a facut publicitate degeabastraight face

| Andra2503 a răspuns:

FALSA.Are atatea operatii estetice incat nu stiutiu c sa mai cred. Eu cred ca daca vroia sa realizeze ceva nu trebuiau attea operatii... dar na. fiecare cu ce-l doare

| Visatoarea a răspuns:

Uh...Bianca Bianca -->falsa! l-a inselat pe Bote oh go on

| Meandjustme a răspuns:

Mie mi se pare falsa.Cred ca am zis tot.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Seamana cu papusile barbie pe care le aveam euwinking, e falsa, parca e din plastic, nu imi place nu are nici un strop de naturalete.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai fratilor nu vorbiti daca nu sunteti in cunoastere de cauza... ziceti macar ce operatii a facut? ca de stiut cu adevarat n-aveti de unde stii. BOTOX o fi, dar si Angelina Jolie are.Bai frate daca ai probleme cu greutatea si stabesti nici asta nu-i bun? bai...si daca era pitipoanca nu cred ca ajungea la Capatos in emisiune sau sa stea cu Botezatu.Zau ca sunteti niste idioti.

| lorelei_2598 a răspuns:

Total de acord cu ixoR laughing Fake... alta intrebare?