| biscuitee_8551 a întrebat:

Ce parere aveti despre Bianca Dragusanu? Mie mi se pare foarte frumoasa si foarte sexy love struck

9 răspunsuri:
| NickiMinaj a răspuns:

Si mie mi se pare foarte frumoasa si foarte sexy. nu ma intereseaza persoana ei sau caracterul ei deloc-deloc.

| Ellenna a răspuns:

Si foarte din plastic happy Si Barbie cred ca e geloasa pe ea.

| vladmR a răspuns:

O panarama ajunsa peste noapte vedeta datorita lui Catalin Botezatu

| Cåpåċεl a răspuns:

E frumoasa, sexy dar i`ar trebui un pic de creier.straight face

| ღAnonimaღ a răspuns:

E frumoasa doar ca nu e naturala. Cred ca are toate operatiile posibile. Acuma arta ca o barbie dar daca ai fi vazut-o inainte cred ca te speriai de ea. Eu sunt fata deci nu pot sa spun ca e sexy. Spre deosebire de fetele naturale care au o frumusete aparte ea e nimic pe langa ele. A avut noroc cu Catalin Botezatu ca de nu ramanea urata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ii doresc raul, sa moara carbonizata.

| AlexUtza3q a răspuns:

E frumoasa dar nu e naturala.ea peste vreo 10 ani v-a arata ca naiba pentru ca operatile estetice nu tin o etarnitate...ea are o gramada parca nu ar fi o femeie.O femeie este apreciata pentru frumusetea ei naturala, la ea ce e natural? nu stiu cum uni baieti o poate placea stiind ca e frumoasa doar datorita faptului ca se ascunde sub o masca ireala ...omul trebuie lasat cum l-a dat dumnezeu, fiindca daca era si ea naturala isi gasea pe cineva cu care sa isi petreaca toata viata asa toti prosti navalesc pe langa ea si o noapte cu unu alta cu altu-parca ar fi o papusa e frumoasa e sexy dar nu e naurala nu are o frumusete aparte

| lAaAl a răspuns:

E o curva.toata lumea arata bine dupa cateva operatii

| xAnonimxkgfhbgfpp a răspuns:

O urăsc!