| DianusIoana a întrebat:

Heyy...daca ma fac azi la coafor adica daca ma tund si imi fac bucle si ma dau cu fixativ ma va tine pana maine toata ziua pana noaptea? Am o nunta si nu pot sa ma duc la coafor in aceeasi zi ci doar cu o zi inainte.

4 răspunsuri:
| Isabelamaria21 a răspuns:

Da, va rezista.

| Bondarel99 a răspuns:

Daca nu dormi, da.
Din pacate buclele chiar si cu fixativ se strica daca pui capul pe perna.

| sierra1 a răspuns:

Dacă nu o să ai vise astfel încât să te zvârcolești toată noaptea, mâine esti cea mai prezentabilă!

| utilizatornou18 a răspuns:

Rezista...eu cand am avut un asemenea eveniment nu dormeam de frica sa nu-mi stric parul. Ai grija ca dimineata sa nu il perii daca te-ai dat cu fixativ pentru ca o sa ai peste tot matreata sau ma rog asa va arata acele puncte albe. inca ceva care te-ar ajuta dat nu stiu cum se numeste este de gasit la toate magazinele acea masca rotunda cu elastic pe care o pui cand faci dus sa nu ti se unde parul e ca o caciula din Material subtire. Cred ca ti-ai dat seama deja happy l-ar tine parul bine acolo sa nu se incalce. Sau cu o esarfa subtire gen batic l-ai putea infasura usor ca arabii.