| tanea2607 a întrebat:

Heyy iubitele,am nevoie de ajutorul vostru,deci:la balul de absolvire nu stiu ce fel de rochita sa-mi iau, chestia e ca sunt inalta 1, 75 si nu stiu ce fel de rochita imi iau.una scurta sau una lunga? voi ce-mi spuneti, astept.pop si funda:*

3 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Scurtă(nu foarte) şi pantofi cu toc. Eu am cu 2-3 cm mai puţin şi nu mi se pare că sunt aşa înaltă.
Http://starshiners.com/ro/nunta-banchet
http://starshiners.com/ro/pantofi

| DeyutZZZa22 a răspuns:

Scurta.

| annamiia a răspuns:

Daca esti inalta iti va sta bine si cu o rochie lunga si cu o rochie scurta, acum depinde de gusturile tale! pa-pa :* si bafta in alegerea rochiei potrivite.