| 5dfsd3612 a întrebat:

Hey!happy am nevoie de ajutorul vostru. sambata am balul de absolvire si trebuie sa spun niste cuvinte si nu imi vine nici o idee. ajutati-ma va rog. fundita... happy thx

Răspuns Câştigător
| LovelyBoy a răspuns:

Sal! Pai poti incepe spunand ca a fost o onoare sa inveti in scoala X si sa lucrezi cu asa profesori deosebiti! Poti spune ca regreti despartirea de profesori si colegii pe care nu-i vei uita niciodata. ca sa uimesti poti spune ca luandu-ti adio de la ciclul gimnazial ti-ai luat adio de la copilarie. fundita? big grin

1 răspuns:
| notmyname012 a răspuns:

Paiiiiii poti sa te uiti la filmul twilight eclipsa si sa inveti discursul jessicai.tongue sper ca este destul de bun funda?kiss