| Any_1345 a întrebat:

Pliz sfatuitima va rog mult ce rokie sa-mi cumpar la balul de absolvire lunga sau scurta ma intereseaza culoarea caci nu stiu ce sa decid.

Răspuns Câştigător
| Anecherry a răspuns:

Nu iti fa planuri exacte de pe acum; incepe sa colinzi magazinele, si in care iti sta cel mai bine pe aia o cumperi; stii tu, socoteala de acasa nu se potriveste cu cea din targ, asa ca multa bafta la cumparaturi:*.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e un raspuns la intrebarea ta dar mai bine ai citi: Am vazut ce intrebari ai mai pus, ce raspunsuri ai dar si crede-ma, ma mir ca mergi la bal! Ori te prostesti tu pe site sau chiar nu stii sa scrii. Daca faci asa si la scoala/liceu/facultate... O sa ai de suferit. O spun in binele tau, pentru ca daca te corectezi o sa iti prinda bine. De exemplu, ai scris odata "eata" in loc de iata si inca cateva cuvinte care pe altii s-ar putea sa-i deruteze. "Plz", "rochie" si altele sunt doar in jargonul de internet si sunt normale, dar ai si greseli gramaticale. Sper sa te indrepti. Mwah!