| fanJBfan a întrebat:

Heyy!
Sambata ma duc la un party si nu stiu cu ce sa ma imbrac si cum sa ma fac la par.
Dati-mi si mie cateva idei. big grinbig grin
Funda + Vot. si ceilalti vot

Răspuns Câştigător
| Minalore a răspuns:

Onduleaza parul (dar sa se vada ca e ondulat, sa nu fie doar putin intors la varfuri) si ia o rochita scurta (pana la genunchi) preferabil alb, negru sau ceva care sa iasa in evidenta cum ar fi rosu aprins sau albastru deschis.

7 răspunsuri:
| Carlamonicaanghele a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres r:1, s:0
asta e tinuta
si coafura:::
http://www.fashionlife.ro/make-up-beauty/top-5-coafuri-rapide-si-fabuloase/

aper ca te-am ajutat si distractie placuta:d

| CarmenR a răspuns:

Depinde de locul in care are loc party-ul. Dar daca alegi o rochie si esti foarte feminina cred ca te-ar avantaja si ai atrage priviri. Iata: http://www.karena.ro/......ului-tau-. Cat despre coafura, vedetele de la Golden Globes au clasa la asa ceva: http://www.karena.ro/......bes-2011-. Distractie placuta!

| annna a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres r:7, s:51&tx=97&ty=71&biw=1280&bih=489

http://www.google.ro/......tp?/imgres r:11, s:26&tx=124&ty=83&biw=1280&bih=489

| fanJBfan explică:

Pai am parul deja ondulathee heeasa e el... oricum mersi mult

| sabilopod a răspuns:

Pai...niste blugi stramti si o bluza cool de genu cu un umar dezgolit si o fundita sau ceva in par si o esarfa sau ceva de genu si niste cercei mari si rotunzi...eu asta as purta :* sper ca am ajutat

| XxImoGirlxX a răspuns:

Pentru par
daca ai parul drept fatil pe bigudiuri sau cu placa incretit sau apuca bretonul si rasucestel usor spre crestet.prindel cu o agrafa si o sa ai o coafura quiff cool... iar daca ai parul drept indreaptatil cu placa fiindca tuturor le place ce nu au majoritatea dar mai sigur du-te la cuafor

pentru imbracaminte
cumpara o tinuta potrivita pentru petrecere si potrivita pentru stilul tau. daca e o petrecere cu multa distractie cumpara o rochie eleganta si nu prea eleganta mini dar nu foarte asa de petrecareata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa porti ceva casual ceva gen fusta mini cu colanti negri cu un tricou cool sau o camasa tip cowgirl si cu blugi skiny si cu siguranta gen ceva UGG sau ceva din Zara.Cat despre par ai putea sa te tunzi(daca vrei) in bob lung adica cum este acum Chelsea Staub sau sa-l faci cu placa si sa adagi mult fixativ.

P. S. Distractie placuta la petrecere!