| Darcky a întrebat:

Heyy TPU. Acum cateva zile am cumparat o pereche de adidasi nike mercurial de pe net. Am luat chiar fisi, crezand ca se vor lasa, dar acest lucru nu s`a intamplat si mi-au provocat rani groaznice. Daca stiti vreo modalitate pentru ai face sa se lase, spuneti-mi si mie va rog, ofer funda + vot.
Acestia sunt adidasii : http://www.okazii.ro/......a129889024
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| AllinaDaniella a răspuns:

Pui o bucata de vata imbibata bine-n spirt si o pui in interiorul adidasului, la spate. O lasi peste noapte sa actioneze. Nu strica nimic, am testat eu pe pantofi de piele. Succes

3 răspunsuri:
| Alexutu2001 a răspuns:

Nu se vor lasa doar daca pui spirt

| Darcky explică (pentru Alexutu2001):

Am inteles ca spirtul strica pielea.Ei sunt facuti din material de piele.

| ShopSport a răspuns (pentru Darcky):

Acel produs nu este din piele! Nike Mercurial sunt din material sintetic, special pentru fotbal. Puteti incerca sa scoateti talpicul. Speram sa va ajute recomandarea noastra

www.shop-sport.ro

| AllinaDaniella a răspuns (pentru Darcky):

Pui o bucata de vata imbibata bine-n spirt si o pui in interiorul adidasului, la spate. O lasi peste noapte sa actioneze. Nu strica nimic, am testat eu pe pantofi de piele. Succes