| MajorKing a întrebat:

Heyy...tpu! Am un cias de mana marca lorenz primit cadou de la cineva si as vrea sa stiu cat valoreaza doar ca nu gasesc nimic asemanator, pe spatele lui scrie stainless steel water resistant 10 atm 14503! big grin

9 răspunsuri:
| ZvT a răspuns:

Cias?

| MajorKing explică (pentru ZvT):

Ceas scuze nah, toti gresim nici unu nu nu-i perfect straight face

| charleslouboutin a răspuns (pentru MajorKing):

Tu nu gresesti, tu esti analfabet. Daca vrei sa te ajut pot sa iti dau niste carti de gramatica a limbii romane! Bafta.

| gsjsjjs a răspuns:

Poate "ceas" de cias nu am auzit laughing

| MajorKing explică (pentru gsjsjjs):

Da ce sa spun foarte haios

| charleslouboutin a răspuns (pentru MajorKing):

Nu e nimic haios, pune mana pe o carte de gramatica!

| MajorKing explică (pentru charleslouboutin):

Du-te si raspunde la alte intrebari daca pe mine nu ma poti ajuta tongue eu nu am pus intrebarea asta ca sa ma corectezi tu

| YoNuTzBoSs1223 a răspuns:

Am vazut pe net si ar fi cam 139 lei! FUNDA?