| carolinaanamaria05 a întrebat:

Heyyy.Boon, deci. Ieri mi-am facut o gaura în ureche (singura...si bineînțeles ca acul l.am desinfectat cu spirt) dar acum ma doare cand ating, e foarte putin roșu, si parca e si foarte putin umflat. E infecție? Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| BicoCico a răspuns:

Bună! Ai mai facut asta vreodată? S-ar putea sa fie normal, roseala si putina durere. Chiar dacă ti-ai fi facut gaura cu un aparat special, ai fi simtit putina durere. Eu stiu ca trebuie să porti un cercel si sa îl invarti din cand in cand in ureche.

2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Cred că e normal la început să fie roșie zona dar dacă maine e la fel sau mai rău ar trebui sa te vadă un medic.

| Țoglă a răspuns:

Te lași în mâna părinților sau te duci la medicul de familie/cabinetul școlii și vei ști exact.