| Miky03 a întrebat:

Acum 2 zile mi-am dat o gaura in ureche singura. In locul unde am cercelul( e din argint) e putin umflat. Cand am scos cercelul a curs un lichid galben, cred ca e infectie. Am dat cu spirt si nu a mai curs dar s-a fosrmat langa gaura ceva alb cu toate ca am cercelul pus. Cum pot trata fara sa imi scot cercelul sa mi se acopere gaura? Ma doare putin cand pun mana...E ceva normal?

4 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Îți va trece.
Dar ca să nu se infecteze mai tare, pune puțin spirt pe o bucățică de vată și tamponează. (cu tot cu cercel)
Și mie mi s-a întâmplat la fel, dar acum sunt înregulă. (și le am de peste 2 ani)
Multă baftă.

| Miky03 explică:

Anananaaaa Vina la mine s iti fac tongue

| Anananaaaa a răspuns:

Iar iti faci gauri in urechi?!
ps. vrrau si euuuu ♥

| ionutmix11 a răspuns:

O sa-ti treaca am patit-o si eu laughing. dar misca mereu de cercel,,, sa iasa coptura aia,,,