| Marinela2010 a întrebat:

Heyyy stie cineva vreo metoda de a-mi face parul cret fara placa sau alte produse?

Răspuns Câştigător
| AnaMariutza a răspuns:

Dupa ce iti faci baie impleteste-l si tine-l asa 12 ore.O sa dureze cam 6 ore...si repeta tot asa, la un moment dat el va ramane cret.
P.s. Dupa ce ti-l despletesti da-te cu putin fizativ, va sta mai mult de 6 ore happy Bafta :*

3 răspunsuri:
| drogh a răspuns:

Il pui pe bigudiuri.

| EyeCandy a răspuns:

Bigudiuri

| KatlynKim a răspuns:

Il poti impleti dupa baie cand parul este inca umed, in codite mici[cu cat sunt mai multe cu atat parul iti va sta mai cret] Dupa ce le desfaci sa nu te piaptani pentru ca o sa se umfle si o sa arate urat:D Sau mai e o metoda cu hartie... http://www.youtube.com/watch?v=RiBy4HFZ_mE
Baftaa:* Funda?:D