| Sarraa97 a întrebat:

Heyyy.Vreau raspunsuri cat mai rapid (pana diseara).Cum vi se pare aceasta tinuta: camasa cu maneca scurta roz deshis,blugi albi spre gri cu tinte, tenesi cu cateva tinte si geaca de piele? Merge la fete camasa cu tenesi si arata ok daca camasa o bag in pantaloni si pun o curea?

6 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Depinde cat de multe tinte au pantalonii si tenesii. Daca pantalonii au tinte pe lungimea pantalonilor si nu doar sus s-ar putea sa fie un pic cam incarcata tinuta si ar merge niste tenesi simpli. In rest camasa este ok si daca o bagi in pantaloni si daca nu. Incearca sa folosesti o curea care sa aiba o culoare asemanatoare cu geaca, nu folosi o curea neagra la o geaca maro sau invers, mai ales daca iti bagi camasa in pantaloni si o lasi la vedere. In rest tinuta este ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e cam "impopotonata" tinuta ta?
cati ani ai?

| TofanCristi a răspuns:

E bine dacă pui curea! E ok ţinuta, acum contează unde te duci happy.

| Tataran_Sebastian_1998 a răspuns:

Suna foarte bine daca nu iti vei baga camasa in pantaloni si iti vei punea curea. big grin

| Sarraa97 explică:

Si seara ii cam frig asa ca m-am gandit sa adug o esarfa roz...ce parere aveti?big grin

| haapyfacesmilealotforme9090 a răspuns:

Dupa cum ai descris mi se pare o tinuta super draguta, cu un aer de rebelalaughing e super. camasa poti sa ti-o bagi in pantaloni daca e stramta, pentru ca atunci se vede mult mai bine, daca e mai larguta, te sfatuiesc sa o lasi pe dinafara happy! cureaua puneti-o daca ai camasa in pantaloni. depinde de camasa, totusi laughing succes!