| slowmotion90 a întrebat:

Hi girls! Deci in urma obsesiei mele pentru makeup mi s a pus pata pe acest ebay, celebrul site unde poti gasi aproape orice si vroiam sa imi iau niste produse cosmetice care la noi ori nu le gasesti ori sunt exagerat de scumpe. Daca stie cineva clar cum sta treaba cu platitul si transportul in afara de faptul ca trebuie platit cu cardul la banca care asta o stiam sa ma ajute si pe mine cineva pentru am tot intrebat si mi si au dat raspunsuri diferite cineva mi a spus ca platesc si o taxa de 50 de dolari plus taxa de la vama majoritatea venind din america in afara de taxa de transport al fiecarui produs, si ce stiti despre acest free shipping ca am auzit ca este valabil doar in zona lor desi o tipa si a luat un ceas si o pereche de cizmulite la free shipping si iau venit acasa ok. A dat cineva comenzi de pe acest site? Daca vreti sa vorbim mai amanuntit va astept aici:
http://slowmotion4u4ever.blogspot.com/2011/02/comenzi-on line.html

1 răspuns:
| cristi_4870 a răspuns:

Costa ceva mai mult