| ciufiXXXXXX a întrebat:

Hi!, imi ziceti si mie niste coafuri simple penytru par mediu... daca sunt si poze e si mai bine.as vrea sa nu folosesc mult placa si fixativ\spuma. fundita daca imi placetongue

3 răspunsuri:
| EllenaStefania a răspuns:

Pai ar fi dragut sa :
1)Iti iei o parte din parul din dreapta suna din stanga si sa o prinzi la spate. si o poti accesoriza big grin cum vrei tu big grin
2)Iti prinzi o coada la spate putin sus si iti umli parul in fata
3) Un coc micut si dragut :*:*:*

| Andr33a_7806 a răspuns:

Mie imi plac mult coafurile acestei fete. Sunt simple de facut si rapide.
http://www.youtube.com/user/bubzbeauty?blend=1&ob=4#p/a/u/2/r_2E1jg06_0