| amalyutza a întrebat:

Hi ...incepeam sa imi fac mai multe tratamente pentru a-mi creste mai repede parul.prostia mea era ca nu ma tineam de nici unul... daca ma tineam cu siguranta acum mi-ar fi fost mai lung. dar nici o data nu e prea tarziu.cum se zice.asa ca as avea o intrebare. daca folosesc petrol pentru par. o sa il ajute sa creasca mai repede? daca a incercat cineva si stie...pls sa ma ajute. pooop dolse

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Lasă petrolul şi foloseşte uleiul de ricin.
Badijonezi pielea capului şi insistând la rădăcina părului pentru stimulare şi mocrocirculaţie sangvină ajută la creşterea sa.
Se găseşte la centrele de ceaiuri (Plafar, ca exemplu), îl aplici cu o oră înainte de spălare şi finalizezi cu un şampon fortifiant şi vitaminizant (B5).
Pa, pa.

3 răspunsuri:
| amalyutza explică:

Ms de sfaturi:p...stiam k e bine pentru cadere. dar si cresterehee hee... dap am folosit si ulei de ricin. dar mai rar.imi ere lenesad...hee hee...tongue

| iulyana a răspuns:

Petrolul e pentru a nu iti cadea parul...nu pentru a creste........si in orice caz orice tratament ai folosi nu te va ajuta sa-ti creasca parul. Eu iti zic pentru ca am folosit si eu tratamente si degaba.

Dar draga mea pana si pe internet scrie ca nu iti creste cu tratamente....si daca ti-ar creste nu semnificativ laughing

:*

| iulyana a răspuns:

P. S eu am fost odata la coafor si nu mi-a placut cum m-a tuns si il vroiam la loc.lung cum era big grin si de accea am folosit tratamente laughing