| DanutzzaMaria99 a întrebat:

Daca imi intind parul cu placa o data pe saptamana, nu folosesc ulei si mi s-au cam ars varfurile o sa-mi mai creasca parul? Vreau sa imi creasca mai lung dar mi-e frica ca de la placa nu mai creste. Funda si vot! :*

2 răspunsuri:
| Bluebutterfly80 a răspuns:

Parul creste in continuare! dar daca trebuie sa iti tunzi mereu varfurile tocite din cauza placii, nu o sa se observe ca a crescut!

| dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd a răspuns:

Da, de la intainsul parului excesiv aceste nu mai creste, adica creste dar varfurile se ard din cauza placi. Incearca sa nu iti mai intainzi parul cu placa daca vrei sa screasca mai repede. Un alt sfat pentru ati creste parul mai repede foloseste ulei de ricin. Bafta! big grin