| →βσσblėėŝ←׃╳ a întrebat:

Hi. M-am tuns, si nu prea sunt incantata de el ceva stil asta http://www.divahair.ro/......clasic.jpg doar ca mie mi se onduleaza. sper ca aveti o idee cam cum arata.
Ce sa fac sa creasca mai repede? Sau cum sa il prind sa arate si el totusi binisor:) Multumesc :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intinde-l bine de tot cu placa, sau onduleaza`l asa frumoslove struck cu ondulatorulbig grin. Sau poti sa ti`l prinzi asa intr-o parte cu o agrafa si sa ti`l dai in spate putin peste cap si sa-l tapezi, asa putin sa-ti faci volum.happy

Sa fi iubita!:*:*:*

2 răspunsuri:
| sasha a răspuns:

Fileazal, impletesteti 2 codite, fa-ti breton, iar in legatura cu crescutul nu stiu asteapta sa creasca happy

| Life Under Rainbow a răspuns:

Uleiul de ricin stimuleaza creesterea parului
Eu nu am dat pe par dar am dat pe gene si in vreo 3 saptamani s au vazut rezultate: am dat in fiecare seara si functioneazawinking