| FashionKitty a întrebat:

Imi doresc o coafura noua.Cam prin luna septembrie mi-am facut coafura bob ( http://www.divahair.ro/......metric.jpg ) dar mi-am lasat parul sa creasca pentru ca vreau o coafura noua. Ce imi recomandati? Nu am timp dimineata decat 5 min pentru a-l aranja si nici nu ma tund scurt. Dau funda daca imi place!

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| chels95 a răspuns:

Poti sa iti faci bucle lejere si carare pe mijloc sau intr-o parte. Ti le faci de seara pentru ca nu se vor strica rau iar dimineata te dai cu fixativ sau spuma.

| FashionKitty explică:

Nu mersi, adica nu pot sa le fac si nu folosesc fixativ sau spuna! alte idei va rog...