| PufulethePuffy a întrebat:

Hi stiti cumva masti facute in casa pentru par gras...va roog e urgent!crying
FUNDOIlove struck

Răspuns Câştigător
| Lokitaloka a răspuns:

Si eu am parul exact ca al tau gras si sa stii ca nu prea gasesti nici o masca am incercat caci varsta mea e de 19 ani si iti spun eu parul cum e facut asa ramane pe veci nu mai poti sa ii mai faci nimic numai sa te speli cu un sampon bun ca Elseve de la" Loreal Paris".Si sa te speli mai des pe par pentru a nu arata altfel decat cum trebuie.Acest produs iti ofera rezistenta si stralucire. Sper ca te-am putut ajuta! Daca mai ai intrebari scriemi

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat