| rebecca_9651 a întrebat:

Hi! Sunt bruneta si as vrea sa ma vopsesc blond platinat.Stiu ca am nevoie de decolorare, intrebarea mea este:cam cat m-ar costa toata tevatura la salon?

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

Da, depinde de salon, daca e mai de fite te poate ajunge si la 500 ron, la unul rezonabil de cartier poate fi in jur de 150 ron, depinde si de vopseaua folosita, si de cat de lung ai parul, si de gradul persoanei care te face la par. daca intri la orice salon vrei tu inainte mergi sa te faci si intrebi la casiera cam cat te-ar costa, ca sa stii sa ai bani suficienti la tine, iti spune.

2 răspunsuri:
| Shaddox a răspuns:

Nu-ti recomand. Daca te vopsesti de la deschis la inchis e ok, dar de la inchis la deschis iti distrugi parul din cauza solutiilor folosite care ataca pigmentii. Cateva suvite sunt ok totusi.

| emyyyy a răspuns:

Aici e ca peste tot dai un ban da stai in fata casa stai in fata cam 120-140 lei la un salon calumea si la unu care te vopseste ca cu pensula pe gard 70 lei