| angelcore a întrebat:

As vrea sa imi fac breton si sa ma vopsesc blond cenusiu, specific ca acum sunt bruneta. Imi puteti spune cam cat e pretul intr-un salon pentru ce vreau eu?

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Depinde de exigenta ta si de categoria salonului.
Costul poate varia foarte mult, de la 50 lei pana la chiar cateva sute.

| angelcore explică (pentru Bula):

Nu prea scump, ca nu-s vreo printesa laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Decolorarea, spalatul, vopsitul, tunsul și coafatul te-ar ajunge în jur de 150-200 de lei, asta în funcție de salon și de lungimea parului tău.

| NH4OH a răspuns:

De la brunet la blond cenușiu?
O să îți trebuiască mai ult de o ședință pentru decolorare + culoarea propriu zisă. Te va costa peste 100 de lei, asta dacă nu te prostești acasă sau cu o prietenă.

| Muwz a răspuns:

Probabil e cam 10 lei pentru breton iar pentru vopsit este minim 30-35 de lei.
Deci te-ar costa pe putin 40.