| Elizu a întrebat:

Ati comandat de pe siteul www.wholesale-dress.net? Si daca da, cum vi se par produsele oferite de ei? Vin chiar la pretul cu care sunt afisate?

1 răspuns:
| mixxjim a răspuns:

Daca livreaza si la noi trebuie sa platesti si transportul si posibil chiar si taxe vamale, deci nu o sa platesti in final doar pretul de pe site. vezi ca au pe site cum deschizi un tabel cu tari unde livreaza gratis daca valoarea comenzii depaseste 300 de dolari sau mai mult, Romania nu e. Pare mai degraba potrivit sa cumperi en-gros si sa le revinzi la noi decat sa comanzi un pantalon sau o bluza