| Pikachuuuu a întrebat:

Hi TPU... ce parere aveti de peria rotativa ROWENTA? parerea cuiva care a folosit, pret. (mai multe detalii ) Mss

6 răspunsuri:
| MissD a răspuns:

O am si eu. am primit-o de ziua mea insa stiu ca este cam 200 d leihappy dupa parerea mea e buna de folosit in loc de placa, pentru ca nu arde la fel de tare, insa nici nu obtii acelasi efect perfect intins ca la placa. obtii ceva naturalhappy de asemenea daca esti tunsa in scari si filat iti iese superhappy

| anutza a răspuns:

Daca o folosesti des si ai firul subtire arde parul sad

| Adișa_9127 a răspuns:

Buna! Si eu am aceasta perie de anul trecut de pastewinking. Pentru mine este fff buna deoarece am parul cret are si o functie cu aer rece.La ea primesti 2 capete sa spun asa unul este mai mare altul este mai mic:ala mare indreapta parul, iar acela mic il increteste.Costa 200-250 lei. Sper ca te-am ajutat:*. Daca mai ai nevoie de informatii da-mi un mesaj pe privathappywinking.Pa-pa:*

| Catherine a răspuns:

Eu am si mi se pare buna ...mai ales ca iti si usuca parul in acelasi timp si nu trebuie sa mai flosesti pe langa perie si un uscator ...eu am cumparat-o acum 2 ani si costa in jur de 2 mil acum banuiesc ca este mai ieftina happy

| stefanutza a răspuns:

Am folosit si nu teassfatui sa dai bani dar daca vrei neaparat sa iti strici parul si sa til arzi iatio costa 250 de lei

| kid09897 a răspuns:

Din cate stiu eu este buna...iti aranjeaza parul foarte bine si costa in jur de 250 de lei.eu am luat`o anul` trecut acum poate s.a ieftinithappy