| Lolololalali a întrebat:

Peria rotativa deterioreaza parul? In ce sens?

Vreau sa imi iau peria Rowenta, de aceea intreb.

4 răspunsuri:
| Alysée a răspuns:

Eu o am pe cea de la rowenta si mie nu imi deterioreaza parul ca alte uscatoare de par dar sa stii ca nu onduleaza parul doar til netezeste si sa nu il ai mai lung de umeri scrie si pe ea ca nu e buna pentru par lung.bye!

| Ancutss30 a răspuns:

Eu din aceea de care vrei sa iti iei am.Este foarte buna.Mi.am luat-o de la Altex si dupa ce imi fac baie, imi fac parul, iar in urmatoarele zile imi sta super bine.Nu-ti deterioreaza parul, dar nu trebuie folosita nici ea in exces. SPer ca te-am ajutat. FUnda?

| blackbutterfly_6676 a răspuns:

Peria rotativa poate sa deterioreze parul din cauza caldurii. daca folosesti un spray sa il protejezi de la caldura atunci totul e ok.

| Scumpilici21 a răspuns:

Bunahappyeu o am de aproape un anhappysi o folosesc destul de mult si nu am nicio problema cu parul...nu trebuie folosita non-stop... daca stii cum sa o folosesti nu deterioreaza deloc parulhappy