| Alecsaandrra a întrebat:

Hi! love struck
Am parul saten mai inchis iar azi mi-am cumparat un nuantator de culoare mai mov asa. scrie pe el "soul red".
Credeti ca-mi va prinde culoarea? Multumesc.:*

Răspuns Câştigător
| Ics a răspuns:

O Sa. ti Stea Bine. Eu am parul tot asa si m.am facut anul trecut un mov asa frumos love struck si. mi statea bine.de ce nu ti.ar sta bine? :* incearca. oricum nuantatorul se duce.

2 răspunsuri:
| DamaAzu a răspuns:

Daca te faci cu el o sa iti iasa un rosu mai inchis dar depinde ce fel de ten ai:d daca ai ten inchis nu se potriveste... daca ai ten mediu se potriveste, iar dca esti mai alba la fata nu ti´ar sta binede loc.
Nu te´ar vantajalove struck
Sper sa arati super dupa ce folosesti nuantatorullove struck
funditabatting eyelashes

| Teodora_4244 a răspuns:

Si eu am incercat pe aceeasi culoare de par tot movwinking si mie mi-a placut :X

Bafta!