| ღm0tzataaღ a întrebat:

Hiya! credeti ca un baiat sar uita la mine daca am aparat dentar si ochelari de vedere?:S raspundeti plz! pupiciii:*:*:*

16 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Eu da, cel putin.

| IrinaAndreea a răspuns:

Buna! Si eu am avut aparat dentar si nu a fost nicio problema. Tot ce trebuie sa faci este sa ai o buna igiena, sa fii multumita de imaginea ta si increzatoare in propria persoana, iar atunci cu siguranta vei atrage o multime de baieti in jurul tau.

| Laura_6128 a răspuns:

Crede-ma! Cine te iubeste, te iubeste asa cum esti si nu trebuie sa te schimbe! Si nu lasa pe nimeni sa faca asta, adica sa te schimbe!

| Simona a răspuns:

Toti spun ca "da, normal... daca esti buna la suflet, cine te place te place si asa"
dar se stie ca toata lumea dupa aceasta se uita in primul rand.Nu vreau crezi ca spun ca esti urata dar noi nu stim exact cum arati si este cam greu...
Mult succes!

| SupraDozaDeVise a răspuns:

Akuma depinde si de baiat. :]

| Elaaaaaaaaaa a răspuns:

Ce este sigur, e ca un baiat tot s-ar uita. Acuma depinde la ce baiat visezi tu, si depinde si de tine. Daca areti bine, nu cred ca te-ar schimba foarte mult o pereche de ochelari si un aparat dentar. Oricum, cine te place, te place pentru ceea ce esti, asa ca ai incredere in tine si tine capul sus!`:*

| Mik3 a răspuns:

Ii o porcarie ca daca ai aparat dentar esti urat sau urat, aparatul dentar o sa til dai jos odata, si atunci o sa arati mult mai bine

| Lucia_5229 a răspuns:

Da normal ca sar uita
PENTRU CA SIGUR ESTI FF BUNA LA SUFLET...si nu conteaza NICIODATA cum areti la exterior numa in interior :*
daca cineva se uita la tine numa la aspect ins ca nu te merita:*

| ATHOS a răspuns:

Fii linistita ca da. Daca esti o fata cuminte, inteligenta, ai sufletul frumos, stii sa iubesti, esti tandra si dragastoasa, stii sa fii prieten si camarad, stii ce doresti de la viata, ...in mod cert vei gasi un baiat din categoria celor buni.
Mie chiar imi plac fetele ca tine!
Bafta!

| m4them4tic a răspuns:

Atat aparatul dentar cat si ochelarii de vedere dau bine uneori, depinde acum de trasaturile fizice ale fetei(fetei, nu neaparat fetzei).
Bine, acum sa nu ai niste ochelari de aia stil "capac"big grin

| lav_8132 a răspuns:

De ce nu?laughing

Orice om este frumos în felul său. Sunt sigură că ai muuuulte alte părţi frumoase. Plus că unii oameni, respectiv băieţi se uită prima dată "la interior" şi apoi "la exterior".

Trebuie să ai încredere în tine.

Sper că te-am ajutat. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca s-ar uita. Conteaza personalitatea ta in primul rand. Daca stii sa te faci placuta, sigur ii atragi atentia.

| Bianca18 a răspuns:

Eu sunt sigura ca s-ar uita. Asta daca nu este vorba de un baiat superficial. Conteaza multe alte lucruri, cum ar fi personalitatea, sufletul, hobby-urile chiar... in plus, o pereche de ochelari si aparatul dentar nu schimba prea mult infatisarea unei persoane. Asa ca, nu-ti fa grijihappy
Take care!

| Andrei_9613 a răspuns:

Daca iti sta bine. da...
fundasmug?

| Johanna_2871 a răspuns:

Hey si eu am aparat si parerea mea este ca ce este al nostru este pus deoparte si cine ne va place o va face pentru cea ce suntm nu pentru fizicul nostru neaparatbig grinte pup:*

| P3tro0o a răspuns:

Daaaa dc nu? daca ai aceste lucruri nu inseamna.ca nu o sa ai niciodata prieten ok? stai linistita nu o sa fie asa! Pwp