| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeti despre fetele cu aparat dentar?big grin Funda :**:

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Bravo lor pentru ca iau masuri ca sa aiba un zambet mai frumos

7 răspunsuri:
| MaraMărr a răspuns:

Sunt foarte dragute.; x

| PrecioussGirl a răspuns:

Nimic.
nu ma apuc sa judecat o fata doar pentru ca poarta aparat dentar.
nu mi se pare un lucru asa iesit din comun.

| NarcyNarcisa a răspuns:

Doar fiindca au aparat dentar nu inseamna ca nu sunt oameni. Unele pot fi mai de treaba decat crezi.Si eu vreau sa-mi pun aparat dentar

| Ecea a răspuns:

Nimic,e doar un aparat dentar, ca un ghips, sau ca niste ochelari.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu vad nimic iesit din comun. E normal. Mai bine ai aparat o perioada decat sa ai dintii strambi toata viata.
da-mi un vot, te rog! http://www.econcurs.com/concurent-Bratulescu%20Sorina.html

| Izza_4461 a răspuns:

E foarte bun! Ii porti o perioada si pe urma ai niste dinti de invidiat. Cu cat il porti mai de mica cu atat mai bine. Deci lasa la o parte parerea celor din jur despre aparatul dentar si poarta-l!

| Emiily a răspuns:

Si eu mi-am pus de curand aparat...la inceput m-a durut dar acum m-am obisnuit...