| patrik986 a întrebat:

Deci ca baiat care poarta ochelari si are si aparat dentar nu e "ciudat"? Adica ma tem sa nu ma creada lumea vreun tocilar sau cevalaughing si sa fiu dat la o parte...ce credeti?

Răspuns Câştigător
| TimSem a răspuns:

Nu e nimic ciudat, zic eu. Văd atâția cu aparat dentar. Iar ochelarii pot fi ceva cool (dacă este ceva ce te prinde bine). Dacă pe careva dintre prietenii tăi îi deranjează, atunci n-au ce face cu viața lor. E problema lor, nu a ta!

5 răspunsuri:
| wpetterssone a răspuns:

Oamenii nu sunt tocilari dacă poartă ochelari și aparat dentar.
Dacă înțeleg eu, tocilar înseamnă elev care tocește (citește și învață) un material. Ce este rău în aceasta? Poți fi considerat mai deștept decât alții, dar nu înțeleg care este legătura.

| Cosmin86 a răspuns (pentru wpetterssone):

Nu chiar, tocilar e ala care memoreaza mecanic fara sa inteleaga nimic. Si uita la 3 zile dupa examen happy

| Elide a răspuns:

Păi porți aceste chestii ca sa îndrepți niște defecte fizice, de îndată ce le vei da jos, totul va fi ok.Stiu,stiu ca lumea e rea si te condamnă dupa aspectul fizic dar nimeni nu e perfect

| Horus35 a răspuns:

Bine ai venit în grup! Dacă te dau la o parte din simplul fapt că ai aparat dentar și porți ochelari, nu cred că e grupul de prieteni pe care ți-l dorești.

| Fleiby a răspuns:

Dupa parerea mea aparatul dentar e foarte misto, odata ca iti indreapta dintii, si a doua oara ca e foarte scump. Poti sa "flexezi" numai zambind.