| hahahahah.asa.e.cum.spun.eu a întrebat:

Hm....am fost acum cateva zile la un magazin in Roma si am vazut o placa de intins parul cu cristale si nu am`ntseles cum e aia?big grin

Răspuns Câştigător
| bruno9432 a răspuns:

Placa cu micro-cristale este cea mai noua tehnologie ( sau fita!) in domeniu happy placutele ceramice care se incalzesc sunt acoperite cu milioane de micro-cristale care se pare ca asigura intiderea perfecta a fiecarui fir de par happy sau cel putin asa se lauda firmele mari care o produc.

4 răspunsuri:
| erika_9732 a răspuns:

Cum sa fie? deja se stie ca placa de par strica parul si tot mai multe persoane se feresc sa o foloseasca asa ca cei care le fabrica sau gandit sa mai inventeze ceva nou doar doar vor convinge clientela sa le cumpere in prezent sun o gramada de tipuri de placa, ceramica, cu cristale, cu vitamine, cu ioni, .inclusiv cu vibratii aia o am eu... dar din pacate toate distrug parul

| florar a răspuns:

Daca tii la parul tau nu incerca sa il intinzi.

| iulia_3889 a răspuns:

Placa de par strica paru...deci gadeste-te bine daca vrei sa o folosesti.

| italian2009cosmetic a răspuns:

Intra pe messul meu si iti explic
manea_monica38