| Copilasha a întrebat:

Http://www.mayra.ro/frumusete-si-sanatate/dieta-fitness/ 2-kg-in-2-zile-cu-portocale/
Functioneaza? Funda. :x

Răspuns Câştigător
| InnaBotezatu a răspuns:

Buna! Eu am incercat dieta si da functioneaza da nu la toate persoanele.Adica sa nu o faci de nevoie. sa o faci de placere mai mult nu stiu daca intelegi exact ceea ce vreau sa-ti spun dar am incercattongue

| TsSoFoOLiTa a răspuns (pentru InnaBotezatu):

Chiar ai tinut dieta asta?

| Copilasha explică (pentru InnaBotezatu):

Ai tinut-o pe asta?

| InnaBotezatu a răspuns (pentru Copilasha):

Da si am mai tinut diete de genuwinking de ex aia cu supa de varza da e oribila. da slabesti in jur de 2 kg pe saptamana...nu 7 cum mai zic altii oh go on

6 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

O prostie. Nu se poate. Mergi mai bine la nutritionist.

| Copilasha explică (pentru Elvina):

Aia e recomandata tot de un nutritionist, daca nu citesti. straight face. Ce ai cititit, doar ce contine dieta? rolling on the floor

| Elvina a răspuns (pentru Copilasha):

Ma refeream la faptul ca o dieta o tii o perioada, apoi te ingrasi triplu. Si in plus ce functioneaza la o persoana nu functioneaza la toate. De asta mai bine te duci la nutritionist sa-ti faca un regim personalizat.