| Copilasha a întrebat:

Am mai pus intrtebarea asta o data, dar as vrea parerea mai multora. Am auzit de la 3 persoana ca functioneaza. Voi ce spuneti? http://www.mayra.ro/frumusete-si-sanatate/dieta-fitness/ 2-kg-in-2-zile-cu-portocale/
Funda. :o3

5 răspunsuri:
| Stallone a răspuns:

Chiar daca dai jos cele 2kg o sa le pui la loc deoarece tot ce pierzi este masa adipoasa.

| Copilasha explică (pentru Stallone):

Ma mentin. Ma intereseaza doar daca le dau jos. :*:*

| Stallone a răspuns (pentru Copilasha):

Nu ai cum sa te mentii decat daca tii dieta in continuare. De dat jos le dai, dar numai pentru cateva zile

| Copilasha explică (pentru Stallone):

Ba pot pentru ca fac foarte mult sport. :p