| byabyaby a întrebat:

Http://www.scapa-de-cosuri.eu/ vreau si eu sa aflu asta de la cine are cartea sau alte metode naturaliste sa scap de cosuri in 3 zile nu mai vreau le urasc pls :((

Răspuns Câştigător
| bestia a răspuns:

Ai aici blogul meu http://blogfoartefeminin.blogspot.com/. Gasesti pe el 3 articole despre acnee si cateva remedii (da, exista si un tratament care sa te scape de cosuri in 3 zile).
Spor la infrumusetat!

3 răspunsuri:
| bestia a răspuns:

Ai aici http://blogfoartefeminin.blogspot.com/ 3 articole legate de acnee, inclusiv remedii. Poti scapa de cosuri si in 3 zile.
P. S.: Blogul este al meu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma tem ca doar mersul la dermatolog te poate ajuta sa scapi cu adevarat de problemehappy
daca nu, mai asteapta... o sa-ti dispara cu timpulhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vei scapa de cosuri in 3 zile iti zic eu, dar nu folosi tot felul de creme, alifii sau pastile pe care ti le distribuie farmacistul. Un doctor este cea mai buna modalitate, desi nu poti sa te lasi convinsa de unul, incearca la 2-3 si asa poate iti va gasi adevaratul si bunul tratement pe care trebuie sa il generezi. Succes.