| timidu89 a întrebat:

Https://ibb.co/106rtZp As dori mai mult părerea publicului feminin.

9 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Esti in regula tinere, dar viata nu prea este despre cum arati ci despre cum te simti si cum emani energie si cat de tare esti pe psihic, poti arata bine dar sa ai o problema de imagine (propia imagine) si sa nu te ajute cu nimic, sau poti arata mai rau dar sa emani atata energie si pozitivism si sa te placa toata lumea.

Eu sunt tare curios cum un mos de 80 de ani are tupeul sa "agate" o tanara de 27 de ani, in baza la ce opinie despre el insusi? adica un om de 80 de ani cum poate avea o parere atat de buna despre el incat sa si creada ca o papusa tunata se poate uita la el pentru altceva decat milionul de euro care pleaca lunar in contul materialistei.

| timidu89 explică (pentru Simpatic):

Doar pentru bani, altfel nu ar da un scuipat pe mos. Dacă banii te dau afara din casa îți permiți sa te bagi în seama cu oricine.

| dullcat a răspuns:

Arati decent, ingrijit, normal, nici prea slab nici prea pufos.Iti faci griji pentru aspect?

PS: Pe viitor poti lua in considerare sa nu cumperi pulovere sintetice deoarece materialul se roade repede si arata neplacut.

| timidu89 explică (pentru dullcat):

Da, îs curios cuma vad fetele ca fizic. Dacă atrag sau nu cu chipul. Ca fizic știu ca nu sunt Tarzan sau Bruce Lee laughing Am vreo 73 kg și 1, 70 cm

| dullcat a răspuns (pentru timidu89):

Intotdeauna vor exista fete care sunt atrase si de particularitatile tale fizice.Indiferent ce tot repeta unii pe aici, nu toate fetele il vor pe Ken.

| timidu89 explică (pentru dullcat):

Unele fete de aici au spus ca prefera bărbații mai pufosi

| dullcat a răspuns (pentru timidu89):

Da, asa e.Dar daca doresti o relatie, ar fi mai intelept sa incepi cautarea mai intai in viata reala, nu pe TPU sau orice site online.

Răspuns utilizator avertizat
| nevermind1234 a răspuns:

Arăți bine! Dacă ai și o personalitate plăcută, n-ai de ce să-ți faci griji!