| Laurosa a întrebat:

Ieri mi-am făcut unghiile cu semipermanenta la un salón foarte bun și azi am observat că se dezlipește de pe unghie și doar de pe unghia mare face acest lucru, ce as putea face că sa o lipesc înapoi?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Se vede ca a fost un salon foarte bun cu personal foarte experimentat, zero, te duci inapoi la fetele care ti au facut unghiile, si le arati "opera"

| alina2k18 a răspuns:

Pai a prins aer de aia se dezlipeste deci ori nu a pregatit bine unghia inainte ori are produse nasoale.
Nu lipi asa cum vrei tu ca poti prinde mucegaiwinking si sa vezi distractie dupa.

| Adry05 a răspuns:

Du-te acolo și arată-i, nu e normal așa ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poți. Este oja de proasta calitate. Schimba salonul data viitoare sau pune ți singura acasă.