| mia_6733 a întrebat:

Buna TPU.
Vreau niste sfaturi de la voi. Vreau sa`mi schimb pasta de dinti. De cand ma stiu folosesc Colgate. Si vreau sa incerc si altceva. Nu am probleme deosebite cu dintii sa zic ca imi trebuie un anume fel de pasta.
Vreau ceva sa curete bine. Astept pareri de la voi. Cu care va impacati mai bine. Ms

Răspuns Câştigător
| Karelia123 a răspuns:

Poti folosi orice pasta de dinti si daca pui bicarbonat de sodiu pe deasupra pastei de dinti(pe periuta evident)o sa ti se albeasca dintii funda?

3 răspunsuri:
| SuntUnCartof a răspuns:

Sensodyne e foarte bunawinking
dar e foarte buna si Colgate Max White One

| dragonul96 a răspuns:

Sall. colagte folosesc si ei. incearac colgate max white one. iti albeste dintii in doua saptamani. daca nu vrei incearca blend-a-med

| mia_6733 explică:

Am mai auzit de bicardonatul de sodiu ca ar albi dintii. Chiar o sa incerc. Multumesc pentru raspunsuri!