| KellyK13M a întrebat:

Imi dati si mie ceva idei cum sa imi prind parul? dau funda la cele mai bune idei

5 răspunsuri:
| ღFrUmUsIkღ a răspuns:

Ushorr.uite o idee buna jumate de par iti faci un coc si jumate alaturi:X
sper saty placa

| vadimb17 a răspuns:

Cosite impletite spikusor :big grinbig grinbig grinbig grin

| Andrevia a răspuns:

Hehehe zilele astea am descoperit o chestie. aveam un fular subtirel la gat da imi era foarte cald. parul imi trebuia prins asa ca m-am oprit pe o banca si mi-am prins parul cu fularu.asa tare arata. bine, nu chiar fularu da o esarfa frumoasa, bineinteles pe dedesubt o prinzatoare care sa tina parul strans. arata foarte fain. iti poti scoate si doua suvite afara ca sa aducem moda veche inapoi big grin