| geofroz a întrebat:

Imi dati va rog un webkinz folosit sau nefolosit sa mi-l dati la id:geo_crazy_girl5@yahoo.com
si eu va dau unul :gh5h6h4k8

2 răspunsuri:
| Prӑjituricӑ a răspuns:

Sa o crezi tu ca ala e cod de webkinz. =]]. Si eu am Webkinz...Am 4 animalute si sunt membru deluxe. Iti recomand cand iti iei animalutul sa te uiti la labuta lui si sa te uiti la eticheta. Trebuie sa fie Webkinz Signature. Si ala are garantat Membru Deluxe 1an[12 luni]. Funda? puppy dog eyes

| geofroz explică (pentru Prӑjituricӑ):

Nu e neaparat nefolosit ai stardoll? ca m-am lasat de webkinz laughing