| Irina19 a întrebat:

Imi fac parul cu placa cam de fiecare data dupa ce mi-l spal. N-am folosit niciodata spray impotriva arsurii, insa citind pe net despre acest spray ma gindesc sa-l incerc si eu, are rost sa-mi iau? Chiar ajuta? Spuneti-mi va rog daca merita sa-mi iau.

Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Dianna_7625 a răspuns:

Daaa...
si eu folosesc desss placa dar si spray :-D
numai daca tot stici banii pe spray ia'ti unul cat de cat de calitate. sa iti protejeze parul nu doar de forma sa ai si tu spray happy
si daca folosesti placa asa de des trebuie neaparat sa iti iei deoarece dupa un timp o sa ti se deterioreze foarte tare parul X_x
sau sunt si uleiuri de par pentru folosirea presei happy

4 răspunsuri:
| yumeee a răspuns:

Da, pe vremea când aveam părul lung foloseam unul de la Tony&Guy(l-am luat din SensiBlu, dar ştiu că e scump) şi era super ok.
Dar chiar dacă nu îţi iei dinăla, ia-ţi de orice fel, e necesar, mi-e groază când văd atâtea fete care îşi pârlesc părul cu placa.

| ramonykmony2000 a răspuns:

Eu cred ca merita sa incerci pentru ca o sa ti se usuce parul si o sa se strice daca il dai de fiecare data cu placa! papa

| LaidyMary a răspuns:

Eu nu folosesc dar cred ca merita de siguranta
ok?

| Alexandra_5730 a răspuns:

Da depinde ce vrei sa faci poate sa iți fie de ajutor eu în locul tău nu lași lua pentru ca internetul nu spune adevarul deci nu îl lua!