| Ирина19 a întrebat:

Buna fetelor.Am auzit ca inainte de ati intinde parul cu placa poti folosi o solutie care ajuta la protejarea parului impotriva arsurii, chiar exista ceva? Daca da, explicati-mi va rog cum o folosesc.
Mersi mult de tot!

10 răspunsuri:
| Sapphire a răspuns:

Wella Flat Iron
Tony &Guy iron-it heat defence spray
Matrix Iron Smoother Sleek. Look
Wella SP Straightaway

Te dai cu ele inainte de a folosi placa de par. Nu se aplica pe radacini pentru ca iti ingrasa parul destul de repede pe urma.

| mistikk a răspuns:

Nu stiu chiar nu am auzit dar m-ar interesa am mare nevoie d eceva in genul pentru ca am folosit placa iar parul meu deja incepe sa se deterioreze

| Helene a răspuns:

Hei:)
Eu am tot vazut pe www.youtube.com ca fetele care au video cu coafura, folosesc CHI.Eu sunt in Franta, si aici n'am gasit asa ceva.In Romania nici atat nu cred.
Dar totusi, cand te duci sa iti iei sampon, uita'te si tu trebuie sa iti sara in ochi ceva!

| Pinky_4803 a răspuns:

Eu am spray-ul de la Syoss. Este foarte bun, nu unge parul, are o consistenta spirtoasa. Se poate aplica pe parul umed dupa care il usuci. Vei observa cand il intinzi ca ies niste aburi. Acest spray protejeaza parul pana la 200de grade. O alta metoda de-al folosi ar fi sa te dai pe parul uscat, pe suvita respectiva inainte sa o dai cu placa. happy

Bafta :*

| Ирина19 explică:

Da, asa e si la mine, incepe deja sa se deterioreze, si chiar as vrea sa stiu cum sa folosesc chestia asta,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SI eu foloses lotiune syoss si e` destul de eficientaa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da intr-adevar astazi am vazut in selgros solutia de la syoos si era in jur de 19 lei un pret foarte bun...eu momentan folosesc de la kallos dar dupa ce o termin vreau sa incerc solutia de la syoss

| Ada_5529 a răspuns:

Da. exista un produs de la Wella. foarte eficient. Flat Iron se numeste.parca thinking

| oana29 a răspuns:

Am aflat de o lotiune, spray de la Syoss care e anti-incalzirea parului si-l protejeaza de caldura, dar ink nu l-am incercat pana acum.Cred ca se aplica la fel ca orice alt produs pentru par! Daca il incerci sa-mi spui si mie ce parere ai despre el. Te pup!

| oana29 a răspuns:

Am aflat de o lotiune, spray de la Syoss care e anti-incalzirea parului si-l protejeaza de caldura, dar ink nu l-am incercat pana acum.Cred ca se aplica la fel ca orice alt produs pentru par! Daca il incerci sa-mi spui si mie ce parere ai despre el. Te pup!